زاره آوانسیان هستم، مهندس IT از دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی و علاقه‌مند به دنیای تکنولوژی و مشتقاتش. از سال 88 فعالیت خودم رو به عنوان طراح وب سایت و برنامه‌نویس شروع کردم و با انجام پروژهای مختلف سعی در کسب دانش و تجربه درباره تمامی زمینه‌های مرتبط با کسب و کار آنلاین داشتم. در حال حاضر در شرکت همکاران سیستم به عنوان طراح و توسعه دهنده وب مشغول به فعالیت هستم و در کنار پروژه‌های خودم به کسب و کارهای دیگه کمک می‌کنم.

فعالیت من بیشتر در این زمینه‌ها است :

  • طراحی، برنامه‌نویسی و توسعه وب سایت و برنامه‌های تحت وب و شبکه ( frontend و backend )
  • بازاریابی اینترنتی از طریق بهینه سازی سایت و افزایش رتبه در گوگل ( SEO )
  • مدیریت سرورها و سیستم‌های گنو لینوکس

زبان‌ها و ابزارهای مورد علاقه من :

  • در دانشگاه با زبان C و C++ شروع به کار برنامه نویسی کردم اما تقریبا از سال 90 برای کار طراحی سایت با PHP کار کردم و البته از سال 94 با Nodejs آشنا شدم و در بعضی پروژه ها از nodejs  استفاده می کنم
  • HTML، CSS و JavaScript هم که برای طراح وب سایت از واجباته و من علاقه خاصی هم به jQuery دارم البته چند سالیه برای نوشتن CSS از SASS استفاده می‌کنم و از gulp هم زیاد استفاده می‌کنم
  • در قسمت پایگاه داده از MySQL استفاده می کنم

برای اجرا پروژه‌ها اکثر مواقع از وردپرس استفاده می کنم و در چند کار هم از جوملا استفاده کردم، علاقه خاصی به فریم ورک Yii دارم و کمی هم با symfony کار کردم. همیشه سعی می کنم با ابزار جدید در زمینه کاریم آشنا بشم و در پروژه‌ها استفاده کنم.

تعدادی از نمونه کار‌های من :

اگر فکر می‌کنید که من می‌تونم در زمینه‌های مرتبط کاریم مثل طراحی سایت، برنامه نویسی، بهینه سازی سایت، بازاریابی اینترنتی SEO و پشتیبانی سایت کمکتون کنم ارسال ایمیل به من ضرری نداره و می تونید به z.avanes(at) gmail.com ایمیل ارسال کنید. همچنین می‌تونید من رو در توییتر و لینکدین دنبال کنید.

در این سایت هم سعی می‌کنم درباره چیزهای مختلفی که به نوعی با زمینه کاریم مرتبط هستند بنویسم تا اندک دانش خودم را به اشتراک گذاشته باشم و کمکی کوچک در راستای ارتقای دانش کاربران وب فارسی داشته باشم.